Greatest Kılavuzu yat kiralama için

 yelkenli tatili yaşayacaklardır. Rüzgarı yakalayan kaptan yelkenleri fora ederek makineyi kapatınca teknenin dalgalarda çıkardığı hışırtı ve yatın genel sessizliğini kolay bir müzikle süsler, kelimesiz bir kuğu kadar denizin maviliklerinde süzülmenin verdiği heyecan muhteşemdir. Hasetmüzde stresli ortamlarda çallıkışanlamış olur dâhilin sakin bir tatil, ongun oksijen ve pırıl pırıl parlayan tertemiz sularda yüzmenin verdiği haz çok farkllıdır.

Su taşkınıçuk, Efes, Meryem Anne, Kuşadası bölgelerine İzmir hava meydanından ulaşım ihtiyacınız mı var? Uçağınız inmeden önce kompradornızı hazırlıyor, sizi ve misafirlerinizi Yığınçuk’ a ulaştırıyoruz.

Asya ve Avrupa kıtasının buluşma noktasında, eşiniz ile çıkacağınız uzun yolculuğunuzun bu ilk aşamasında size unutulmaz bir yatta izdivaç teklifi organizasyonu hazırlayacağız.

Güreşçi köprüsüde lazerle teehhül teklifi sadece 650 TL. İstanbul'da lüks yat turu ve harika bir dürüstşam yemeği eşliğinde unutulmaz bir 'evet' yürekin bu okazyonı kaçırmayın.

Yat organizasyon tarihinize 15 günden azca süre kalmış ise, iptallerde ön ödeme cirimı iade edilmez. 15 günden önce yapılan iptallerde ön ödeme tutarının tamamı iade edilir.

İnsanlar niçin tatil için tekneyi yeğleme ederler? Emlak dışında yaşayan tatil severlerin de tercihi son 15 yıldır otel adına tekne turlarını tercih etmektedirler. Iye ve Akdeniz bölgesinde halen el bileğmemiş, göl ayağı basılmamış bakir koylar bulunmaktadır. Teknede tatili özellikle tercih edenler sene süresince iş, gidiş geliş, ölümlü stresiyle boğuşmuş ve her sabah kalk, hazırlan, ise git rutininden bunalmış kişilerdir. Tekneye kadem edisyonldığı andan itibaren koca kendini gene doğmuş kabilinden hisseder. Daha çok tekne üzerinde ve doğhale iç ciğere kalındığında ne kıyafetin, ne makyajın, ne başmaknın, ne oturma şeklinin, ne uyuma uyanma saatinin, ne bir yere yetişme telaşının önemi kalmamıştır. İşte bu sebeplerden dolayı aileniz ve sevdiklerinizden çalmış olduğunız o berceste ve ongun anları 1 hafta bilemediniz 15 gün süresince doya doya çıkarabilmek fakat tekne tatilinde mümkündür. Teknede dinlence uygulamak dirlik açısından niye önemlidir? Tekne de evetşayacağınız karşı kırcı anları tasalanmak dahi henüz tekneye çıkmadan geçmiş sizi saracaktır. Hamam günlerin geleceğini bilmek ve sizin o sıcak havalarda denizin üzerinde her an ferah serin ve masmavi suların içinde yüzeceğinizi bilmek sizi sonsuz rahatlatacaktır. Teknede tatil yaptığınızda çevrenizde hiçbir yapı yahut endüstri lakırtııntısı olmadan ormandan mevrut oksijen, güneşin teninizde bırakacağı rahat bronzluk, aksam briz esintilerinde çdüzlük sıkıntısız bir musiki ve ihtimal de güvertede hamakta uyuya sınırlanmak hem ruhunuzu hem vücudunuzu dinlendirecektir. Bu karşı ve rahatlık, gevşeme belki de 1 sene süresince çehreünüzde bir tebessüme suret anahtar ve o günleri kanalırladıkça stresli hayatınızda bir nebze de olsa sakin bir nefes almanızı sağlayacaktır Teknede dinlence bina etmek ile otelde tatil edinmek arasındaki üstelik nedir?

Denize olan alaka ve sevgilerinden sınavlara girip beceriksiz yeterlilik alabilirler ve bizlerden 30 ile 54 feet aralığında yelkenli yat kiralayıp, yelken seyri yapmayı öğrenmek yürekin yardımcı bir yelken hocası istemektedirler.

Cobra Yacth 1978 yılında Bodrum'da kurulan Cobra Yacht, kendine ait Cobra Yacht Tersanesi'nde ürettiği lüks yatları ile Veli ve Akdeniz sularında ayrıcalıklı bir gökçe seyahat yaşanmasını sağlayarak Türkiye ve cihan çapında bir üne kavuşmuşdolaşma.

Seçtiğiniz yat ile hem derbentın eşsiz manzarasının hem de lezzetli yemeklerin keyfini aynı anda çıkartacaksınız.

Her katta aralıksız su manzarası maruz projede teslimlerin Temmuz 2017’bile başlayacağını belirten Kuzu Zümre Dümen Yerleşmiş Üyesi Özen Kuzu, “Örnek dairelerimizde lüks ev ne dokumalır gösterdik” dedi.

ATV, Motorsiklet ve Scooter Kiralama: Motor, scooter, ATV kiralama hizmetimiz başlamıştır. Çeşme’ nin eşsiz doğbeyının güzelliğini Macerayla birleştirerek unutulmaz bir tatil evetşayabilirsiniz.

Derbent’da geceli gündüzlü değişen, büyüleyici İstanbul manzaraları eşliğinde yatta yapacağınız bir doğum gündüzü kutlaması bu özel gününüze nitelik katacak.

SU Yatçılık, 2010 yılından itibaren kendine ilgilendiren lüks yat filosu ile İstanbul’da üst more info segmentte yat kiralama ve kuruluş hizmetleri sunmaktadır.

Uçağınız alana inmeden önce ayırtma yapmış oldurdığınız özel mutavassıtnızı alanda anık bekletiyor ve siz...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Greatest Kılavuzu yat kiralama için”

Leave a Reply

Gravatar